24

Kansas City Chiefs

35

Patrick Mahomesnak lett a legtöbb passzolt TD-ja (11) a rájátszásban a Chiefs történetében, ezzel megelőzte Alex Smitht (9).

Ryan Tannehillnek zsinórban a 13. mérkőzésén lett legalább 1 passzolt TD-ja, ami a leghosszabb aktív sorozat az NFL-ben. (rájátszást is beleértve)

A Titans az utolsó 15 Red Zone drive-jából már 14-en szerzett TD-t.

Andy Reid megelőzte Mike Holmgrent (13), ezzel neki van a 6. legtöbb győzelme edzőként a rájátszásban az NFL történetében (14).

A Chiefs mérlege már 16-1 a Patrick Mahomes érában, amikor a csapat legalább 20 pontot szerez az első félidőben (rájátszást is beleértve).

A Chiefs zsinórban a 8. meccsét nyerte, ami a leghosszabb aktív sorozat az NFL-ben. (rájátszást is beleértve)

Frank Clarknak karrierje 7 rájátszás mérkőzésén 7 sackje van 2015 óta, ami holtversenyben a legtöbb az NFL-ben.

Tyreek Hill 2. negyedes 20 yardos TD elkapása a 2. volt neki a meccsen, míg karrierje első 5 rájátszás mérkőzésén egy sem.

Patrick Mahomes beállította Kurt Warner rekordját, így neki is 11 passzolt TD-ja (a legtöbb) van karrierje első 4 rájátszás mérkőzésén.

A Chiefs mind a 4 rájátszás mérkőzésén, amikor Mahomes irányított legalább 31 pontot szereztek. 1960 és 2017 között összesen volt nekik 3 ilyen meccsük a rájátszásban.

Damien Williams 4. negyedes 3 yardos TD-ja a 8. volt neki a rájátszásban a Chiefsszel, ami a legtöbb a franchise történetében.

Patrick Mahomes lett a 6. irányító 1950 óta, aki egynél több meccsen is fut legalább 50 yardot ugyanabban a rájátszás szezonban.

Damien Williams megelőzte James Whiteot (8), így 2016 óta neki lett a legtöbb scrimmage TD-ja (9) futóként a rájátszásban.

Dennis Kelly lett a legsúlyosabb játékos az NFL történetében, aki rájátszás mérkőzésen elkapott TD-t szerez. (321 font azaz mintegy 145 kilógramm)

Patrick Mahomes megelőzte Alex Smitht (119), így neki van a legtöbb passzkísérlete (142) a rájátszásban interceptiont nélkül. 1991 óta ez a legjobb karrier kezdés az NFL-ben.

Green Bay Packers

20

San Francisco 49ers

37

Raheem Mostert az egyetlen játékos a Super Bowl érában, aki fut legalább 150 yardot és mellé még szerez legalább 3 futott TD-t egy félidő alatt a rájátszásban.

Robbie Gould 54 yardos field goal-ja a 2. negyedben a leghosszabb volt, amit 49ers rúgó szerez a rájátszásban a Super Bowl érában.

Nick Bosa az első újonc játékos Brooks Reed és J. J. Watt óta (2011, mindketten Houston játékosok), aki legalább 3 sacket jegyez egy rájátszás mérkőzésen.

Jimmy Garoppolo csatlakozott a Hall of Famer Joe Montanahoz és Steve Younghoz, vagyis azon 49ers irányítók közé, akik egy szezonon belül legalább 15 győzelmet érnek el a franchise történetében. (rájátszást is beleértve)

Aaron Rodgers mérlege már 0-3 a 49ers ellen a rájátszásban.

Aaron Rodgersnek 7 rájátszás mérkőzése van, amikor legalább 300 yardot passzol. 1950 óta ez a legtöbb Packers játékostól.

Davante Adams karrierje alatt 4 rájátszás mérkőzésen is elért legalább 100 elkapott yardot, ami 1950 óta a legtöbb Packers játékostól.

Aaron Rodgers beállította Peyton Manning rekordját, így nekik kettejüknek van a 4. legtöbb passzolt TD (40) a rájátszásban az NFL történetében.

Aaron Rodgers megelőzte Brett Favret (39), így 1950 óta neki van a legtöbb passzolt TD-ja (40) a rájátszásban Packers játékosként.

Raheem Mostert lett az első játékos az NFL történetében, aki egy rájátszás mérkőzésen fut legalább 200 yardot és szerez mellé még legalább 4 futott TD-t is.

Raheem Mostert megelőzte Colin Kaepernicket (181), így 1950 óta neki van a legtöbb futott yardja (220) rájátszás mérkőzésen 49ers játékosként.

1950 óta Aaron Jonesnak van a legtöbb scrimmage TD-ja (23) egy szezonon belül Packers játékosként (rájátszást is beleértve) ezzel megelőzve Ahman Greent (22, 2003-ban).

Raheem Mostert az első 49ers játékos Ricky Watters óta (1993-as Divízió kör), aki rájátszás mérkőzésen legalább 4 TD-t fut.

Raheem Mostert 3. negyedes 22 yardos TD-ja a 29. volt, amit draftolatlan 49ers játékos szerez az idei szezonban. Az alapszakaszban elért 24 ilyen TD a legtöbb volt az NFL-ben.

Raheem Mostert ugyanezen TD-ja egyben a 29. futott TD-ja volt a 49ers-nek ebben a szezonban. Az alapszakaszban elért 23 futtot TD a legtöbb volt az NFL-ben.