Ha szorosan is de meglett az újabb győzelem.

Egy vereség bárkinek beleférhet, de pont az NFC Least-től???

Taysom Hill megszerezte az első passzolt TD-it az NFL-ben. Lesz még lehetősége bizonyítani?

Nem kellett megerőltetni magukat a W-ért.

5. Bills (9-3) 0

Josh Allen for MVP!!! (375 yds 4 TD)

6. Titans (8-4) 0

Ezzel a vereséggel ismét szoros lesz a csoport, ennyit számít ha Henry rossz napot fog ki.

7. Colts (8-4) +2

A félidőre megvolt a meccs (24-20), így tovább üldözik a Titánokat.

8. Rams (8-4) 0

Ezzel a győzelemmel, és a riválisok vereségével már a csoport élén a kosok.

9. Browns (9-3) +1

Mayfiedék az első félidőben mészárlást rendeztek, így belefért a gyengébb második félidő.

13. Dolphins (8-4) 0

Tua visszatért a sérülésből és győzelemre vezette a delfineket, azonban ez a teljesítmény még mindig nem túl meggyőző.

14. Raiders (6-5) -1

Az utolsó negyed béli kiengedés majdnem megbosszulta magát, de Carr 46 yardos bombája Ruggsnak hozta a győzelmet.

15. Cardinals (6-6) -1

A 2 labdavesztés nem fér bele egy csoportmeccsen. Ezzel jelenleg lecsúsztak a PO-ról.

16. Vikings (6-6) +1

Megnyerhették volna a rendes játékidőben is a mérkőzést, majd 2x is kikaphattak volna, valahogy mégis behúzták.

17. Bears (6-6) -1

Az 5-1es kezdés óta 6 vereség jött sorban, a PO már csak vágyálom. De jövőre új irányítóval lehet próbálkozni megint.

18. Patriots (6-6) +2

Passzolás nélkül is lehet meccset nyerni, ha a DT/ST emberfeletti teljesítményt nyújt.

19. 49ers (5-7) -1

Friscoban kezdhetik elfogadni, hogy idén nem hogy SB nem lesz, de PO se...

20. Giants (5-7) +4

Az óriások levadászták a sirályokat, ráadásul a csereirányítóval a fedélzeten.

21. Football Team (5-7) +5

Alex Smith-ék hatalmas skalpot szedtek, most lehet csak igazán fájó a dupla vereség a "törpéktől".

22. Falcons (4-9) -3

Kétszer is támadhattak a győzelemért a mérkőzés végén, azonban a Sólymok nem szárnyaltak.

23. Lions (5-7) -1

Patricia nélkül Stafford ki tud teljesedni??? Ezen a mérkőzésen úgy tűnik minden működött.

24. Panthers (4-8) -3

Bye week.

25. Broncos (4-8) -2

Tényleg Drew Lock a jövő irányítója Coloradoban?

26. Texans (4-8) -1

A második félidőre egyáltalán kijöttek a csapatok az öltözőből???

27. Eagles (3-8-1) 0

Hurts-el sokkal magabiztosabb vol a Szárnyaszegettek játéka. Wentz innentől padozhat!

28. Chargers (3-9) 0

Herbert passzainak csak a fele lett sikeres, így nem lehet meccset nyerni, és úgy látszik pontot szerezni se.

29. Cowboys (3-9) 0

Idén tényleg csak egy csapat van Texasban, és nem a Dallas.

30. Bengals (2-9-1) 0

A tigrisek megfulladtak Hópihe medencéjében.

31. Jaguars (1-11) 0

Dupla esélyük volt a meccs megnyerésére, de az utolsó INT a legrosszabbkor jött.

32. Jets (0-12) 0

Majdnem meglett a várva várt (?) első győzelem de másodpercekkel a vége előtt inkább szabadon hagyták az ellenfél leggyorsabb elkapóját!